Faydalı Bilgiler

Kongre Yeri: Swissôtel Ankara

 http://www.swissotel.com/hotels/ankara/

Salon: Anatolia Salonu -1. Kat

Kongre Tarihi: 04 Ekim 2019 | Cuma 09:00-17:30 

Otopark: Vale hizmetimiz ücretlidir.

Vestiyer:Vestiyer otel işletmesi haricindedir ve kişi başı 7 TL + KDV ‘dir.

Sosyal Medya Paylaşımları: Kongremizin daha fazla katılımcıya ulaşabilmesi için sosyal medya hesaplarınızdan
Instagram @peryon_ias
twitter: @ PERYONIAS
hesaplarını belirterek ve #duygusaldayaniklilik etiketi ile paylaşım yapmanızı rica ederiz.  

Kayıt ve yaka kartı: Swissôtel giriş alanında Kayıt Bankomuz 04 Ekim 2019 tarihinde saat 08:00-17:00 arasında katılımcılarımıza kayıt ve yaka kartı konusunda detsek verecektir.

İsminize düzenlenen Yaka Kartınızı Kongre günü boyunca üstünüzde taşımanızı rica ediyoruz. Kongre Gündemi takibiniz kolaylaştırmak amacıyla yaka kartınızın arkasında yer alacaktır.

Kahve Molaları ve Öğlen Yemeği: Kahve Molaları ve Öğle Yemeği hizmeti Swissotel tarafından sunulacak olup, öğle Yemeği için alerjik hassasiyetiniz(çölyak, diyabet vb.) mevcut ise kayıt esnasında bilgi vermenizi rica ederiz.

Sertifika: Sürdürülebilirlik Politikamız gereğince Katılım sertifikalarımız Online düzenlenecek ve iletmiş olduğunuz mail adresine kongre sonrasında gönderilecektir.

Değerlendirme Anketi: Her sene PERYON İç Anadolu Şubesi olarak, ihtiyaçlara yönelik içerik ve uzman konuşmacılarla katılımcılarımıza verimli bir kongre sunmak için çalışıyoruz.

Bize bu konuda destek olmak ve katıldınız kongreyi değerlendirmek için kongre sonrasında belirtmiş olduğunuz mail adreslerine “Değerlendirme Anketi” gönderilecektir.

Kayıp Eşya: Kongre alanındaki şahsi eşyalarının sorumluluğu katılımcılarımıza aittir. Eşyanızın kaybolduğunu fark ettiğinizde Kayıt Bankosundaki görevlilerimize bilgi vermenizi rica ederiz.