ceren_ertem_

Ceren Ertem

CEREN ERTEM KİMDİR?

Ceren Ertem Çimen 1979 yılında Ankara’da dünyaya geldi.. 1997 yılında TED Ankara Koleji’nden mezun oldu ve aynı yıl  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümü kazandı. 2001 yılında mezun olduğu Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne 2002 yılında İşletme alanında yüksek lisans yapmak üzere geri döndü. Aynı yıllarda TOBB- Halk Bankası iştiraki olan Kredi Garanti Fonu’nda Mali Analiz Uzmanı olarak işe başladı. 2003 yılında yine Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı alanında da ikinci yüksek lisans programına eş zamanlı olarak tamamladı.

2004 yılında Beğendik Mağazalar Zincirinde İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2006-2007 yılları arasında aynı zamanda Plus Akdemi’de İnsan Kaynakları Yönetimi eğitmeni olarak da görev aldı. 2007-2017 yılları arasında Türk Traktör’de önce İnsan Kaynakları Uzmanı ardından  İnsan Kaynakları Yöneticisi ve en son “İnsan Kaynakları ve Yetenek Yönetimi Müdürü” olarak görev yaptı. 2017 senesinde Koç Topluluğu içerisinde bir geçiş yaparak Demir Export’da tüm İK fonksiyonundan ve Kurumsal İletişim süreçlerinden sorumlu olarak geçti. Ertem halen Koç Topluluğu bünyesindeki Madencilik şirketi olan Demir Export’da İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak devam etmektedir. 

Aldığı çok sayıda liderlik eğitimi ile kariyerini başarı ile devam ettiren Ertem, aynı zamanda ICF onaylı Adler’in koçluk sertifikasyonunu tamamlamış ve gençlere gönüllü olarak koçluk ve mentorluk yapmaktadır. Ertem ayrıca Association for Coaching Ankara Koordinatörlüğü’nün yanısıra PERYÖN İç Anadolu Şubesi’nde Üst Kurul üyesidir. LADER’de de gönüllü olarak hizmet vermektedir. Ceren Ertem, sosyal alanda da özellikle tenis, voleybol, kayak gibi bir çok spor dalları ile ilgilidir ve bu branşlarda  çeşitli başarılar elde etmiştir. Ulusal buz pateni hakemi olan Ertem, evli ve bir çocuk annesidir.