nazlı

Nazlı Kılan Ermut

Bir Yumurta Tavuk Paradoksu: Mutluluk mu, Dayanıklılık mı?

Yaşamda sıklıkla dile getirdiğimiz mutluluk ve dayanıklılık kavramlarına, iş yaşamı çerçevesinden kısa bir bakış

Nazlı Kılan Ermut – Profesyonel Koç (ACC) ve İnsan Yönetimi Danışmanı

1988 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde lisans programını bitirdikten sonra, 1991 yılında yine aynı bölümde para politikaları alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Bir süre akademik görevde bulunduktan sonra İnsan Kaynakları alanında çalışmaya başlamış ve uzun yıllar çok uluslu firmalarda İnsan Kaynakları yöneticiliği yapmıştır. 

2012 yılından beri kendi şirketi Agrega Danışmanlık’ta İnsan Yönetimi Danışmanlığı yapmakta, Kurumsal ve Bireysel Koçluk alanlarında çalışmalar yürütmekte, kurumlara özel eğitim ve atölye programları düzenlemektedir. KEY Model isimli yönetim danışmanlığı modelinin geliştiricilerindendir. 

İş alanında düzenlediği eğitim programlarının yanı sıra, kurumsal ve bireysel mutlulukla ilgili eğitim ve seminerler düzenlemektedir. 

Sahip olduğu deneyimlerini, sosyal sorumluluk projelerine aktarmak amacıyla, gönüllü koçluk ve mentorluk projelerine destek vermektedir. 

Çalışma alanlarındaki konulara yönelik yazılarını kendi bloğunda ve Harvard Business Review Türkiye Blog ‘da paylaşmaktadır.

Halen PERYÖN İç Anadolu Şubesi, Üst Kurul üyesidir.

Evli ve iki çocuk annesidir.